Найти:

Главная | Регистрация | Вход | RSSПонедельник, 28.05.2018, 11:48

НАРОДНОЕ МНЕНИЕ
о Зеленая планета + (плюс)
и народная медицина

Если вы желаете, что бы мы опубликовали вашу статью, рецепт, присылайте нам.
Для связи используйте пункт меню "Сообщить об ошибке".
Меню сайта
Сохранить в ВКонтакте
Сохранить в Маил ру

Категории раздела
Статьи по теме [18]
Разное неважное [0]


Все предложения и замечания
можете писать в Гостевой книге.

Смотрите также

Наш опрос
Откуда вы пришли:?
Всего ответов: 856
СтатистикаМЕТА - Украина. Рейтинг сайтов


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Твой IP адрес
54.81.183.183 -
мы знаем о тебе все.

Наш баннер
Мы будем очень благодарны
если вы разместите наш
баннер у себя на сайте!

Народное мнение

Сборник статей

Главная » Статьи » Статьи по теме

«Здоров’я примножиться любов’ю і живою природою»
«Здоров’я примножиться любов’ю і живою природою»

«Онко» - це слово лікарі «Зеленої планети» чують від своїх пацієнтів мало не щодня. Часом, дізнаючись про свій страшний діагноз, людина вагається: куди звернутися за допомогою… Та ще жодний працівник «Зеленої планети» не наполіг, аби пацієнт онкодиспансера полишив там лікування й оздоровлювався лише в нього. Щоправда, деякі хворі самі надають перевагу фітотерапії: хтось – від безсилля власного гаманця у боротьбі з цінами на хімічні препарати і процедури, а хтось – від глибокого переконання у порятунку природи. Результатами лікування зеленопланетяни, дякувати Богу, можуть похвалитися.

Своїми думками ділиться лікар-консультант аптеки «Зелена планета» у Кривому Розі Галина Дика.

- Галино Петрівно, за статистикою щороку кількість хворих на злоякісні новоутворення збільшується приблизно на 3-4 відсотки. Чи є серед Ваших пацієнтів хворі на рак? Наскільки успішне їхнє лікування?

- Так, серед наших пацієнтів є онкохворі. І результати лікування дуже добрі. Рік тому до мене звернулася 50-річна жінка-інвалід з болями у хребті. Вона ледь пересувалася на милицях і, наче між іншим, почала розповідати, як одного разу знепритомніла. Медики «швидкої» заспокоїли її, мовляв, нічого страшного. А я, послухавши розповідь жінки про її раптові головні болі, потемніння в очах, порекомендувала перевіритись на комп’ютерному томографі. На щастя, вона мене послухала. З’ясувалося, що в неї пухлина головного мозку (перша-друга стадія). Лікарі запропонували операцію, але жінка відмовилась. Уже понад рік за власним бажанням вона лікується у «Зеленій планеті» і почувається прекрасно.

Маємо ще одного пацієнта - 70-річного чоловіка. Лікарі поставили йому діагноз: рак легенів третьої-четвертої стадії і «пророкували» жити 3-4 місяці. У чоловіка почалися метастази. Вперше літню людину в наш кабінет буквально внесли. Мужчина був у відчаї. Окрім раку, мав «букет» супутніх захворювань. І ми почали його лікувати. З того часу минуло півтора року. Зараз чоловік сам ходить, часто нас навідує і непогано почувається. Ми тішимося з того.

- З чого важливо починати лікування важкохворих?

- Однозначно - з моральної підтримки, бесіди. Людині треба вселити віру в одужання, заспокоїти. А ще важливо, аби пацієнт ретельно лікувався, виконував приписи лікаря-консультанта. Наші пацієнти є саме такими. При першій нагоді приходять або телефонують, розповідають про своє самопочуття. Тобто важливо не поривати зв’язку з пацієнтом. Бо часто буває: лікар – сам по собі (виписав рецепт і… – бувай здоровий!), пацієнт – сам по собі (згадаю – вип’ю ліки сьогодні, забуду – вип’ю завтра). Існує три точки дотику: лікар - пацієнт - хвороба. Якщо пацієнт на боці лікаря – лікар перемагає, а якщо пацієнт на боці хвороби – хвороба торжествує.

- Чи було так: Ви пропонуєте людині лікувати той орган, який вона вважає здоровим?

- Звичайно, так часто буває. Бо людський організм цілісний, органи між собою мають працювати злагоджено. Шлунок, наприклад, не може боліти просто так. Адже його функціонування залежить від роботи підшлункової залози, жовчного міхура, кишківника тощо. Скажімо, я помітила: якщо у жінки – фіброміома, є вузол на матці, то такий вузол треба шукати також у щитовидній залозі. Якщо водночас починаєш лікувати щитовидну залозу і матку – результат лікування успішний.

- Невже лікарі офіційної медицини лікують інакше?

- Бачите, на відміну від Наталі Земної та лікарів-консультантів «Зеленої планети», в офіційній медицині лікарі вузької спеціалізації. Скажімо, ендокринолог лікує щитовидну залозу «своїми препаратами», гінеколог – жіночі хвороби іншими препаратами, які між собою можуть бути несумісними. Як результат – жінкам часто оперують вузли і на щитовидній залозі, і на матці. Якось прийшла до нас 47-річна жінка з хворою щитовидною залозою. У розмові з пацієнткою з’ясувалося: матку їй прооперували. А коли лікарі запропонували прооперувати ще й щитовидну залозу, вона в розпачі звернулася в «Зелену планету». Чому ж жінка не прийшла до нас ще перед першою операцією?!

На мою думку, офіційна медицина застосовує короткі курси лікування. Чому? Бо синтетичними препаратами довго лікуватися не можна (не кожен організм їх витримає). Або ж організм швидко звикає до препаратів і перестає на них реагувати. Окрім того, синтетичні препарати лише знімають симптоми хвороби.

- Виходить: природними ліками можемо лікуватися тривалий період, бо вони прийнятні нашому організмові?

- Саме так. Я помітила, що природні ліки відновлюють організм на клітинному рівні, тобто проникають у хвору клітину і там її відновлюють. Таким чином відновлюється увесь вражений хворобою орган, - і він починає працювати злагоджено. Наприклад, такі ліки «Зеленої планети» як Діамант – стимулює роботу підшлункової залози, сприяє виробленню власного інсуліну. Це призводить до нормалізації рівня цукру у крові.

- Галино Петрівно, лікування яких захворювань Ви вважаєте найуспішнішим?

- Насамперед - безпліддя. Три подружніх пари 10 років безуспішно лікувалися від безпліддя в різних лікувальних закладах. Нарешті звернулися до нас. З’ясувалося, що кожна пара мала проблеми із щитовидною залозою, і кожну пару лікарі заспокоювали, мовляв, нічого страшного, на безпліддя це не впливає. Та варто було мені втрутитися в лікування щитовидної залози, паралельно лікуючи жіночі органи – протизапальні процеси, розсмоктування спайок тощо - і пацієнтки вагітніли. Дві з них уже народили здорових дітей, третя – в очікуванні немовляти.

Ми порятували людину від атеросклерозу судин нижніх кінцівок. Ця хвороба пов’язана з роботою підшлункової залози, оскільки діабет є причиною руйнування судин. Найчастіше страждають судини нижніх кінцівок. Спочатку вони звужуються, потім - заростають, оскільки до них не поступає кров. Я до протидіабетичних ліків, які збивають кількість цукру в крові, додаю судинні ліки – Склерозан, Судинник, Вазонорм. Паралельно на суглоби призначаю Санат (2-3 рази на день). Ці ліки розширюють судини. Відповідно починає покращуватися циркуляція крові, вщухають болі, ноги не корчить, вони стають теплими – і атеросклероз відступає.

Добре піддається лікуванню також виразка шлунка. Річ у тому, що після хімічних препаратів виразки зарубцьовуються, - залишаються рубці. Окрім того, антибіотики викликають дисбактеріоз. А від нашого лікування й сліду від виразки нема. Ендоскопісти при УЗД не вірять, що в людини була виразка. Антибіотики не дають такого гарного ефекту, як природні ліки.

А візьмемо гастродуоденіт. Вже через кілька тижнів після початку лікування у «Зеленій планеті» люди прекрасно себе почувають. Хочу, щоб читачі пам’ятали: захворювання шлунково-кишкового тракту залежить від неправильного харчування, недоброякісної їжі, зловживання алкоголем, тютюновими виробами, стану нервової системи. На роботі не ладиться, лякають звільненням, у сім’ї - сварки через малу зарплату, дитина погано вчиться… Стреси, стреси скрізь і всюди… Людина сприймає все це близько до серця, дає волю нервовій системі. А постійне нервування – це дорога до виразки, гастриту, ентериту, хронічного коліту. До слова, якщо людина дуже збуджена – у неї хвора щитовидна залоза. А хвора щитовидка провокує захворювання шлунково-кишкового траку. Тобто це ще раз доводить: кожний орган нашого організму залежить від злагодженої роботи інших органів.

- А які хвороби вдалося Вам лікувати швидко й успішно у дітей?

- Поліпи в носі (це коли лімфоїдна тканина розростається). До розростання лімфоїдної тканини носоглотки призводять часті застуди, інфекції, нежить. Лікарі переважно поліпи оперують, видаляють їх. Найприкріше навіть не те, що для дітей це величезний стрес, а те, що через деякий час аденоїди знову з’являються на тому ж місці. Бо лікар видалив аденоїди, але не причину. Я успішно вилікувала таких дітей Псореполом, Імунатом, Мигдаликом і Гаймороліком (зовнішній засіб). Аденоїди при такому лікуванні розсмоктуються прекрасно. Паралельно таких пацієнтів треба лікувати й від гельмінтів. До слова, майже всі матері маленьких пацієнтів, в яких розвивалися аденоїди, розповідали, що їхні діти при народженні були обвиті пуповиною.

Тішимося, що останнім часом отоларингологи почали відмовлятися оперувати поліпи у діток і скеровують їх до нас, бо знають про гарні результати нашого лікування.

Прекрасні результати у лікуванні горла у дітей Мигдаликом, Імунатом, якщо треба – додаємо Респіран. І діти, і матері задоволені. Ми не рекомендуємо видаляти мигдалики, бо після того людина частіше хворіє інфекційними недугами верхніх дихальних шляхів – бронхітами, пневмонією, трахеїтами.

- Чи доводилося Вам стикатися з непорядністю?

- З непорядністю? Ні. Хоча, стривайте… Прикро, коли працівники аптеки, що розташована за старою адресою «Зеленої планети», людей обдурюють. Стверджують, що їхня аптека – від Наталі Земної, що вони з нею співпрацюють і продають їм якісь препарати, до яких Наталя Земна не має жодного стосунку. На мій погляд, це дуже непорядно.

- Чи лікуються у Вас особливі пацієнти, не схожі на інших?

- Зараз пригадаю. У нас лікує трьох дітей-дошкільнят африканець, який одружився з українкою. Якось вони прийшли на прийом усім сімейством. Якщо у дітей найменші проблеми із здоров’ям – він відразу приводить їх до нас.

А нещодавно я дізналася, що в мене лікується подружня пара, яка в одному з лікувальних закладів міста діагностує хворих на комп’ютері. Якось вони зізналися іншому лікареві, мовляв, Галина Дика «бачить руками» те, що ми – за допомогою комп’ютера. Мені приємно таке чути.

- Чи маєте пацієнтів, яких можете поставити у приклад?

- Знаєте, є у мене три сімейні пари, яким уже поза сімдесят літ. Вірите чи ні, на них любо глянути. Це приклад сімейної ідилії. У тих сім’ях чоловіки ніколи не підуть на огляд до лікаря-консультанта раніше, аніж їхні дружини. В аптеці ліки спочатку купують для дружин, потім – для чоловіків. Якщо на ліки не вистачає грошей, то їх не вистачає чоловікам, а не жінкам. Я милуюся цими подружніми парами.

А є зовсім інші подружжя, між якими нема взаєморозуміння. Там жінка намагається показати зверхність над чоловіком, або, навпаки, чоловік - над дружиною. Стосунки у сім’ї відразу помітні для стороннього ока, як би подружжя не намагалося приховати ставлення один до одного.

- Якщо в таких сім’ях проблеми із здоров’ям має і жінка, і чоловік, переважно хто першим приходить лікуватися?

- Звичайно ж жінки. Лише після того, як чоловіки переконуються, що жінці стало легше, вона одужала, тоді самі починають лікуватися. А ще частіше жінки приводять до нас на прийом чоловіків. Бо мужчини більш закомплексовані. Натомість сильний чоловік – здоровий чоловік. А здоров’я підтримає і підсилить любов, злагода, доброзичливість, турбота про ближнього. І звичайно – жива природа.

Розмовляла Валентина ШуринИсточник: http://www.zelenaplaneta.org.ua./
Категория: Статьи по теме | Добавил: Admin (13.07.2009)
Просмотров: 3276 | Теги: Розмовляла Валентина Шурин, Зеленая планета. | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск по сайту
Поиск по сайту:Новости

Новые записиCopyright MyCorp © 2018
Мини портал- блог НАРОДНОЕ МНЕНИЕ - информационный блог: отзывов, предложений, мнений, советов и всего прочего связанного с народной мудростью и медициной.
Сайт создан в целях собрать наиболее полезные знания, советы, рецепты: травников, врачей, бабушек, дедушек, знахарей, врачевателей.
Здесь вы всегда сможете найти для себя много интересного, пообщаться с людьми, поделиться радостью и печалью.
Чем больше существует сайт тем больше он имеет информации и чем больше вы будете проявлять интерес к нему тем интересней и познавательней будет содержания страниц.
Рубрики создаем мы, в большинстве разделов если вы зарегистрированный пользователь, за исключением пункта меню "Гостевая книга"(где видно с названия можно оставить записи как гостю так и пользователю),вы можете написать комментарий, отзывы и даже свою статью, все кроме рекламы.
Сайт модерируется примерно два раза в неделю, то есть все проверяется человеком который следит и пытается не допускать разной не целесообразной информации.
При наличии у вас неоспоримых доказательств того, что как-либо материал(новость) нарушает ваши права, в том числе и авторские, вы можете использовать обратную связь(Сообщить об ошибке)
и данная новость (материал) будет немедленно уничтожена. Ни при каких условиях и обстоятельствах ответственность за последствия, которые прямо или косвенно повлекло за собой использование информации или чего либо расположенного на сайте zemnaya.ucoz.com,
полученного по ссылкам, представленных на данном сайте, не может возлагаться на авторов сайта или владельцев хостинга, и быть основанием для их судебного преследования. Все материалы представлены в ознакомительных целях