Найти:

Главная | Регистрация | Вход | RSSВоскресенье, 05.12.2021, 00:44

НАРОДНОЕ МНЕНИЕ
о Зеленая планета + (плюс)
и народная медицина

Если вы желаете, что бы мы опубликовали вашу статью, рецепт, присылайте нам.
Для связи используйте пункт меню "Сообщить об ошибке".
Меню сайта
Сохранить в ВКонтакте
Сохранить в Маил ру

Категории раздела
Статьи по теме [18]
Разное неважное [0]


Все предложения и замечания
можете писать в Гостевой книге.

Смотрите также

Наш опрос
Откуда вы пришли:?
Всего ответов: 859
СтатистикаМЕТА - Украина. Рейтинг сайтов


Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0

Твой IP адрес
3.81.89.248 -
мы знаем о тебе все.

Наш баннер
Мы будем очень благодарны
если вы разместите наш
баннер у себя на сайте!

Народное мнение

Сборник статей

Главная » Статьи » Статьи по теме

Тут повертають людям здоров’я
У львівській аптеці «Зелена планета» лікуються і викладачі медичних вузів, і професори, і доктори медичних наук

Не минуло й року, як у cтолиці Галичини відчинила свої двері аптека «Зелена планета» Наталії Земної (Зубицької). Спробуйте поцікавитись у будь-якого львів’яна, де розташований цей медичний заклад, і вам залюбки розтлумачать, як краще добратися до аптеки народної цілительки. Бо слава про аптеку долинула не лише до найвіддаленіших гірських сіл Прикарпаття, а навіть у польське місто Перемишль, що межує з Львівщиною. Туди львів’яни везуть ліки з аптеки «Зелена планета» своїм польським родичам. Аби довідатись, як люди відгукуються про аптеку, чи задоволені роботою її працівників, чи допомагають їм рослинні препарати, я завітала в аптеку «Зелена планета», що у центрі Львова, на вулиці Нечуя-Левицького, 11.

«Спасибі! Мені знову хочеться жити!»

У фойє - людно. Тут і неповносправні, і молодь, і батьки з дрібними дітьми… Чекаючи на прийом до лікаря-консультанта, люди, як це буває у чергах, неквапливо діляться одне з одним «досвідом власного оздоровлення».

- Чи, бува, ви останні у черзі? – підсідаю на лаву біля двох літніх жінок.

- Еге ж, ми, - прискіпливо придивляється до мене одна з бабусь (як з’ясується потім – 68-річна Любов Петрівна Стебличко з міста Борислава). – Наталі Земної сьогодні нема у Львові - її заміняють лікарі-консультанти: Оксана Микитюк та Олег Мислович. Все про препарати вам розкаже консультант Лідія Прокопчук, провізор Анна Заграй. Та ми тут усіх працівників знаємо. …А ви ще молода - і занедужали?!. Ет, що вам скажу, пам’ятаю, в дитинстві я захворіла, то мама змушувала мене дихати відваром із запашних трав, потім пергаментний папір смальцем змащувала, спиртом кропила, на ніч мене вовняною хустиною обвивала – і зранку я прокидалась здоровою. А як на пальці з’являвся фурункул, то мама до нього прикладала зілля – і нагноєння як рукою знімало.

- А ще ми їли овочі з городу, а не так, як тепер,- бідкається сусідка Любові Петрівни 75-річна львів’янка Софія Федорівна Ренета. - Огірки, помідори, капусту – все своє вирощували, і були здоровими. Мали силу в полі гарувати від зорі до зорі. У спині нило хіба що від роботи тяжкої, а не від остеохондрозів усіляких. А зараз? У кожного - болячки, слабість. Здорових людей – одиниці. Молоді частіше хворіють, ніж старі. А чому? Бо в продуктах – стабілізатори і нітрати, у воді – побутові стоки, в повітрі – важкі метали… А ще - люди лінуються читати, готувати рослинні настоянки… Лікувальних трав не знають, природу нищать… Я запитала у своєї сімнадцятирічної онуки: «Які хвороби лікує пирій або осот?». А вона: «Це ж бур’яни, бабуню. Нічого вони не лікують. Ми на уроці біології про це вчили. Та й навіщо я буду витрачати час на приготування відварів із зілля, якщо в аптеках можна придбати готові препарати?! Тепер того добра досхочу». Люди купують заморські ліки (думають: щодорожчі – то найкращі) - і чекають від тієї «хімії» здоров’я. Але ж та «хімія» тільки хворобу заглиблює, організм отруює. Спробуй потім таку людину витягни з хвороби…

Я тихенько слухаю розмову літніх галичанок. Наче ненароком цікавлюся, наскільки успішним, на їхню думку, є лікування в аптеці «Зелена планета», мовляв, чи варто тут оздоровлюватися.

- Та що ви, пані, - щиро дивується Софія Ренета. - У мене була мастопатія. Вперше звернулася в аптеку Наталі Земної у 2004 році. Наталя Петрівна виписала мені краплі. Але коли я приїхала в аптеку вдруге, мені запропонували ліки в іншій пляшечці. Краплі купила, але від них мені стало гірше. Лише згодом почула по радіо, що аптека більше не належить Зубицькій. Це люди з «брудною» репутацією працювали «під Наталю Земну» і використовували назву її аптеки. Насправді продавали біологічно-активні добавки (БАДИ). Три роки не давали можливості відкрити пані Наталі аптеки у Львові. Але люди писали листи у вищі інстанції і, Богу дякувати, домоглися відкриття у Львові правдивої аптеки Наталі Земної. Коли не було у Львові аптеки, я лікувала мастопатію за рецептами Наталії Петрівни з газети «Зелена планета». Тепер я – постійна відвідувачка аптеки народної цілительки і читачка її газети. Ще на початку 2004 року лікарі казали, що мене треба терміново оперувати. Богу дякувати, я почала лікуватися у Зубицької – і про болі забула.

- Коли нема пані Наталі, - додає Любов Стебличко, - нас консультують лікарі, які її заміняють. Вони завжди уважно вислухають, розпитають про перебіг хвороби, самопочуття, навіть цікавляться, як і чим ми харчуємося, радять рослинні препарати. У мене був «букет недуг», а зараз прекрасно себе почуваю. На жоден медичний заклад «Зелену планету» не проміняю. Бо лікарі в офіційній медицині спочатку дивилися, скільки я їм у кишеню покладу. Мене лікували відповідно до мого фінансового стану. А мій фінансовий стан – жалюгідна пенсія. То можете уявити, яке то було лікування у поліклініках та лікарнях. Я, на жаль, зневірилася в наших докторах… Серед них – непогані фахівці, але сором геть утратили. «Зелені папірці» очі їм засліпили. Не заплатиш «долярами» чи «євриками» - то хоч вмирай. В лікарні ніхто до тебе задурно не підійде. А в аптеці Зубицької – безплатно проконсультують, уважно до вас поставляться, випишуть ліки і будуть за вами слідкувати, допоки не виздоровієте.

Допоки я розмовляю з жінками, з кабінету лікаря-консультанта виходить чоловік і прямує до прилавка з ліками. З’ясовую: 43-річний Ігор Маскулюк приїхав з районного Золочева.

- Я переніс вісім операцій, - зізнається чоловік. – Три з них – лише на шлунку, ще три – на кишечнику. Загалом хворію 15 років. В яких тільки лікарях я не був. Всі стверджують, що в мене нічого страшного нема. Але ніхто не може сказати, чому страждаю від нестерпних болей. Я звернувся до Наталі Земної. Вона мене обстежила, препарати виписала – болі минули. Сьогодні я прийшов на прийом до лікаря-консультанта продовжити лікування. Спасибі працівникам аптеки Оксані Микитюк, Олегові Мисловичу, Лідії Прокопчук, Анні Заграй за чуйне, уважне ставлення до людей. Знаєте, у мене знову з’явилося бажання жити. Спасибі за те, що повертаєте людям здоров’я! Сюди навіть лікарі від офіційної медицини скеровують своїх пацієнтів.

Що корисне іншому - не корисне вам…

Нині мода пішла на все: від квартирного інтер’єру – до їжі. Не повірите, сьогодні навіть стало модним їсти вівсянку, муслі і пити зелений чай. Хто започаткував таку моду? На це запитання лікареві-консультанту львівської аптеки «Зелена планета» Оксані Микитюк пацієнти переважно відповідають: «Цей продукт мені не смакує, але моя товаришка стверджує, що він корисний» або «У народі кажуть, що це добре для організму».

- Зараз справді модно споживати вівсянку і муслі, - зізнається пані Оксана. - Ці пластівці їдять всі – навіть сільські мешканці, кому можна і кому це протипоказано. Щойно в мене на прийомі була інтелігентна жінка, викладач одного з вузів. У неї – гастрит, понижена кислотність шлункового соку. А вона, замість часнику, петрушки і кропу, приправи з пакетів додає до перших страв. Натомість від цієї «хімії» страждає підшлункова залоза, шлунок, печінка. Жінка відмовилася від фруктів та овочів. Замість них їсть муслі і вівсянку. Жінка каже: «Коліжанка мене переконує, що вівсянку і муслі їсти корисно. А ще я п’ю зелений чай. Мені він не смакує, але кажуть люди, що це корисна дієта». На жаль, жінка не знає, що вівсяні пластівці і зелений чай понижують кислотність шлункового соку (а він у неї вже низький). Така їжа не перетравлюється, а гниє у шлунку, бродить, створює закрепи. Хочу людей застерегти: перш ніж споживати «модні» продукти, проконсультуйтеся краще у фахівців аптеки «Зелена планета». Консультації у нас – безкоштовні.

На думку пані Оксани, сільські мешканці виліковуються швидше, аніж міські. Чому? Бо люди, які щодня працюють на землі, переймають її енергію, тому легше піддаються лікуванню. В селі люди більш втомлені фізично – у них болять спини, ноги. А міські жителі мають дещо інші патології – захворювання, пов’язані з нервовою системою. Бувають, правда, такі, що хочуть виздоровіти після прийому однієї таблетки. Так не буває. Запасіться терпінням. Тим більше - хвороби зазвичай у запущеному стані. Відрадно, що найчастіше після успішного лікування у «Зеленій планеті», людина в аптеку привозить братів, сестер, батьків, сусідів, знайомих… Люди проймаються вірою в успішне лікування у «Зеленій планеті».

- Часто люди приходять і просять: «Моя мама вдома хвора. Випишіть їй краплі», - каже пані Микитюк. – Запитую: «Вашу маму ноги болять?». Відповідають: «Не знаю». «А сон у неї міцний?». «Не знаю». «А під лопаткою болить?». «Не знаю». То хіба можу у такій невідомості виписувати медикаменти?! Я можу виписати ліки неходячим і тільки один раз. Бо не можна лікувати людину, якщо не бачиш її очей, кольору шкіри, манери розмовляти, настрою і навіть її одягу. Мені приємно, що своїх пацієнтів до нас часто скеровують лікарі. Бо фіброміома (захворювання матки), псоріаз не лікуються (заліковуються), а народна медицина такі недуги успішно лікує. На відміну від офіційної медицини, ми лікуємо комплексно. Прийшла людина, наприклад, зі скаргами на болі у мигдаликах – ми ж починаємо лікувати шлунково-кишковий тракт, прийшла з хворою щитовидною залозою чи судинами – ми також лікуємо кишково-шлунковий тракт. Тобто не лікуємо окремо печінку, ноги чи кишечник, як в офіційній медицині, а оздоровлюємо організм в цілому. Не «заморожуємо» болей в окремому органі, а знаходимо причину захворювання. Часом кажу пацієнтові: «У вас - відкладення солей». А пацієнт мені: «Мене нирки не болять». «Та якби ж то, - відповідаю йому, - нас завжди боліли хворі органи, то ми б тільки їх лікували і були завжди здоровими». Але річ у тому, що хворі органи можуть не боліти - лише показувати порушення своєї функції іншими симптомами. Скажімо, якщо в людини відкладення солей у ступнях ніг, то не ноги треба лікувати, а нирки. Темні на обличчі? Не шкіру треба відбілювати, а підшлункову залозу лікувати. На жаль, не всі це розуміють.

Пані Оксана зізнається, що їй подобається система лікування Наталії Земної, її підхід до лікування, бо це унікальний метод. На жаль, цьому в медичних вузах студентів не навчають. Добре, якби студентів медичних університетів навчали натуропатичним методам лікування. Бо молоді лікарі зазвичай вважають: всі хвороби можна полікувати дорогими хімічними препаратами. Натомість лікар має знати, якими рослинними ліками можна замінити хімічні препарати.

- Часто, - доповнює колегу лікар-консультант Олег Мислович, - люди самі собі ставлять діагноз. Кажуть: «Мене болить підшлункова залоза, і мені треба виписати такі ліки, як Золотник». Доводиться пояснювати, що насправді проблема у хворобі інших органів. Внаслідок самостійного лікування потім виникають ускладнення зі здоров’ям. Переважно приходять із запущеними хворобами: хронічними недугами нирок, шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура. Був випадок. У червні цього року до мене на прийомі була 56-річна жінка, яка перенесла операцію на печінці (у неї – гострий пальпульозний холецистит, розмір об’ємів – 0,8-1,7 см). Скаржилася на болі у правому підребер’ї, нудоту, втрату апетиту. Після зібраного анамнезу я поставив діагноз: постхолецистичний синдром. Призначив хворій лікування з медичний препаратів нашої аптеки, зокрема, Гепахол, Гастротон, Діарімунат. Через місяць у пацієнтки припинилися нудота, болі, внормувався стілець, з’явився апетит, вона стала бадьорою, життєрадісною. Тобто в нашій аптеці лікують ті хвороби, які офіційна медицина заліковує: від шлунка до хвороби Паркінсона. На прийом до Наталі Петрівни приїжджає близько 300 людей щодня. Лікарі-консультанти щодня приймають 50-100 осіб. Найприємніше, коли люди із вдячністю кажуть: «Низький вам уклін! Наталя Зубицька, лікарі вашої аптеки – це наша остання надія. Віримо лише «Зеленій планеті», якою керує наша цілителька і рятівниця – Наталя Земна».

Валентина ШУРИН, м. Львів

Лікар-консультант Оксана Микитюк: «Перш ніж споживати «модні» продукти, проконсультуйтеся краще у фахівців аптеки «Зелена планета». Тим більше, консультації у нас – безкоштовні».

Лікар-консультант Олег Мислович: «Найприємніше, коли пацієнти із вдячністю кажуть: «Віримо лише «Зеленій планеті», якою керує наша цілителька і рятівниця – Наталя Земна».

Консультант Лідія Прокопчук: «З любов’ю і шаною ставимося до своїх відвідувачів. Завжди вислухаємо їх, порадимо, розкажемо про будь-який медпрепарат нашої аптеки».

Щодня львівську аптеку «Зелена планета» відвідує 100-300 галичан.Источник: http://www.zelenaplaneta.org.ua/?p=15
Категория: Статьи по теме | Добавил: Admin (13.07.2009)
Просмотров: 8910 | Теги: Народная медицина, Зеленая планета, Наталья Земная, Зубицкая | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск по сайту
Поиск по сайту:Новости

Новые записиCopyright MyCorp © 2021
Мини портал- блог НАРОДНОЕ МНЕНИЕ - информационный блог: отзывов, предложений, мнений, советов и всего прочего связанного с народной мудростью и медициной.
Сайт создан в целях собрать наиболее полезные знания, советы, рецепты: травников, врачей, бабушек, дедушек, знахарей, врачевателей.
Здесь вы всегда сможете найти для себя много интересного, пообщаться с людьми, поделиться радостью и печалью.
Чем больше существует сайт тем больше он имеет информации и чем больше вы будете проявлять интерес к нему тем интересней и познавательней будет содержания страниц.
Рубрики создаем мы, в большинстве разделов если вы зарегистрированный пользователь, за исключением пункта меню "Гостевая книга"(где видно с названия можно оставить записи как гостю так и пользователю),вы можете написать комментарий, отзывы и даже свою статью, все кроме рекламы.
Сайт модерируется примерно два раза в неделю, то есть все проверяется человеком который следит и пытается не допускать разной не целесообразной информации.
При наличии у вас неоспоримых доказательств того, что как-либо материал(новость) нарушает ваши права, в том числе и авторские, вы можете использовать обратную связь(Сообщить об ошибке)
и данная новость (материал) будет немедленно уничтожена. Ни при каких условиях и обстоятельствах ответственность за последствия, которые прямо или косвенно повлекло за собой использование информации или чего либо расположенного на сайте zemnaya.ucoz.com,
полученного по ссылкам, представленных на данном сайте, не может возлагаться на авторов сайта или владельцев хостинга, и быть основанием для их судебного преследования. Все материалы представлены в ознакомительных целях