Найти:

Главная | Регистрация | Вход | RSSВоскресенье, 05.12.2021, 01:10

НАРОДНОЕ МНЕНИЕ
о Зеленая планета + (плюс)
и народная медицина

Если вы желаете, что бы мы опубликовали вашу статью, рецепт, присылайте нам.
Для связи используйте пункт меню "Сообщить об ошибке".
Меню сайта
Сохранить в ВКонтакте
Сохранить в Маил ру

Категории раздела
Статьи по теме [18]
Разное неважное [0]


Все предложения и замечания
можете писать в Гостевой книге.

Смотрите также

Наш опрос
Откуда вы пришли:?
Всего ответов: 859
СтатистикаМЕТА - Украина. Рейтинг сайтов


Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0

Твой IP адрес
3.81.89.248 -
мы знаем о тебе все.

Наш баннер
Мы будем очень благодарны
если вы разместите наш
баннер у себя на сайте!

Народное мнение

Сборник статей

Главная » Статьи » Статьи по теме

«Творіть добро – і тіло буде здоровим»
Написано 25 Травень, 2009 в категории Цікаві інтерв`ю

Слово лікарям

«Творіть добро – і тіло буде здоровим»

Перш ніж оздоровлювати людей в одеській аптеці «Зелена планета», її лікар-консультант Лана Бацевич рослинні ліки Наталі Земної (Зубицької) випробувала на собі. П’ять років тому Лана Василівна мала проблеми зі здоров’ям. І, незважаючи на те, що працювала тоді терапевтом у державних лікувальних закладах, оздоровлювалася рослинними ліками Наталі Земної.

Тепер щомісяця на одеському телебаченні і радіо пані Бацевич веде передачі, в яких розповідає про цілющу силу ліків від природи, за допомогою яких повертає здоров’я людям, відповідає на запитання щодо фітотерапії тощо.

Нині лікар аптеки «Зелена планета» в Одесі Лана Бацевич висловлює свої думки щодо східних та західних методів лікування, розмірковує про найсерйозніші причини фізичних недуг, ділиться спостереженнями над своїми пацієнтами.

- Лано Василівно, перш за все цікаво дізнатися, чому Ви залишили офіційну медицину і вирішили присвятити себе фітотерапії?

- Завдячую цьому Олександрові Ноєвичу Хухії. «Зелена планета» відкрилася в Одесі у листопаді 2007 року. Олександр Ноєвич працював там (і зараз працює) лікарем-консультантом. Оскільки відвідувачів в аптеці було чимало (адже ім’я Наталі Земної давно відоме і шановане на Одещині), потрібен був ще один фахівець. Мені приємно, що пан Олександр, лікар з величезним лікарським досвідом, повірив у мене. Упродовж місяця день-у-день він працював за двох, поки я не полишила терапевтичної справи у міжрейсовій базі моряків. Тепер я, як фахівець, не уявляю себе поза «Зеленою планетою». Працюю тут рік. Мені надзвичайно цікаво.

- Чим вас приваблює метод лікування у «Зеленій планеті»?

- По-перше, ліки не мають побічних дій, бо вони природні (хімічні можуть вражати нирки, печінку, викликати алергію, дисбактеріоз). Ми ж лікуємо тим, з чого кожна людина складається, тим, що дала нам природа. По-друге, рослинні ліки проходять радіологічний контроль, вони «чисті». Трав’яними настоями можна лікуватися від річного віку (по крапельці) до ста літ.

Методи лікування офіційної медицини суттєво відрізняються від методів лікування у «Зеленій планеті». Адже я, як і більшість лікарів, оздоровлювала пацієнтів за принципом Заходу – усувала хворобу. А в «Зеленій планеті» всі працюють за принципом Сходу – лікують людину. Мені східні методи лікування ближчі і прийнятніші.

- Чи можете навести простий приклад, щоб читач зрозумів, що саме Ви маєте на увазі?

- Залюбки. Скажімо, людина звертається до лікаря з головним болем. Той виписує пігулки, від яких голова відразу перестає боліти. Скажете, прекрасно?! Зовсім ні. Бо лікар лише перервав больовий ланцюг, а причину не усунув. Натомість причин головного болю безліч – це і внаслідок травми голови, і внаслідок гіпертонії, високого внутрішньочерепного тиску, остеохондрозу, мігрені, патології судин головного мозку… Тобто хімічні препарати в офіційній медицині усувають симптоми, наслідок, а рослинні настоянки «Зеленої планети» – причину. І це найважливіше для того, аби повернути людині здоров’я.

- Тобто кількох пацієнтів з однаковими симптомами і діагнозами лікуєте різними ліками?

- Абсолютно правильно, - відповідно до того, що саме спричинило розвиток захворювання у людини. Якщо голова болить, бо підвищився тиск - виписую людині одні ліки, а якщо – внаслідок травми, тоді доречнішими будуть зовсім інші настоянки. Завдяки таким методам багатьох людей ми поставили на ноги.

- Якого переважно віку Ваші пацієнти?

- Не беруся стверджувати однозначно. Бо це люди від «малого до старого». Наприклад, у дітей найчастіше - дискінезія жовчних шляхів, енурез, алергія. У річному віці дітей приносять також з діатезами, кропивницею, навіть ДЦП. До речі, добре лікуємо ДЦП легкої і середньої форм важкості. Батьки таких дітей часто відмовляються лікувати дітей хімічними препаратами.

Звертаються до нас і люди пенсійного віку, які ніколи серйозно не хворіли. Такі пацієнти про поліклініки навіть слухати не хочуть, п’ють тільки природні ліки. Щоправда, є й такі, що лікувалися в закладах офіційної медицини, пройшли сім кіл пекла, випробували на собі всі можливі препарати, а коли жодний не допоміг, прийшли у відчаї до нас. Такі пацієнти тримаються за «Зелену планету» і зокрема за Наталію Земну, мов за рятівну соломинку, щоб уберегтися від операції. Хочу, щоб читачі запам’ятали: хворобу не можна запускати, не треба чекати доти, поки не буде сил терпіти біль. Відомо ж: недугу легше попередити…

- Лано Василівно, які захворювання найкраще піддаються лікуванню?

- Дитяча патологія. Бо там менше ускладнень, хвороби менш запущені. В дорослих захворювання, як правило, хронічні. І під час огляду часто з’ясовується, що в людини чимало хвороб, про які вона не знає.

Радію, що рослинними ліками ми врятували п’ятирічну Настю від псоріазу. Дитина була буквально обсипана червоними бляшками. Через п’ять місяців лікування у Настусі залишилася одна малесенька бляшка під колінком. До речі, два роки перед тим, як звернутися у «Зелену планету», бабуся лікувала онуку в аптеці, що працювала нібито від імені Наталі Земної. Позитивних результатів від їхнього лікування не було. Я витягала дитину з хвороби за допомогою Золотника, Гемосану, Псорепол та ін.

Вважається, що всі захворювання шкіри – це результат хворої підшлункової залози (найчастіше) або печінки.

- Чи можете навести приклади успішного лікування, які Вам найбільше запам’яталися?

- Пригадую просто унікальний випадок. Жінка роками страждала від інсулінозалежного цукрового діабету. За три роки лікування у «Зеленій планеті» вона поступово знижувала дозу інсуліну і врешті їй вдалося повністю від нього відмовитися. Зараз вона корегує рівень цукру в крові тільки за допомогою дієти.

Одному з наших пацієнтів за сім місяців лікування в «Зеленій планеті» вдалося позбутися двосантиметрового каменя у жовчному міхурі. Чоловік не повірив власним вухам і двічі робив УЗД в різних лікувальних закладах міста. А нещодавно цей пацієнт нам похвалився – за півроку лікування у «Зеленій планеті» хронічна трофічна виразка на нозі зажила. Прийшов і каже: «Всі методи лікування, які я випробував на собі до «Зеленої планети», допомагали на тиждень-два. Спочатку виразка начебто заживала. А після того, як трохи походив, робив навантаження на ногу – виразка знову відновлювалася. Спасибі Вам!».

Багато людей звертається з гормональними порушеннями щитовидної, підшлункової залоз, цукровим діабетом. На жаль, деякі лікарі своїм пацієнтам відразу виписують гормональні пігулки. Але ж коли організм отримує гормони ззовні, то перестає виробляти власні, забивається залоза внутрішньої сітки, вона просто перестає працювати, - і тоді хворі благають «зеленопланетян» про порятунок.

- Цікаво, чи є такі, кому Ви відмовляєте у лікуванні?

- Ні, нікому. Хоча… Часом мене запитують: «А можна я спробую у Вас лікуватися?». Відповідаю: «Ні. Спробувати на смак можна борщ або котлету. А щоб вилікуватися, треба повірити в силу ліків і серйозно, з вірою в серці, лікуватися. Без віри жодне лікування розпочинати не можна».

Часом жінки приходять і скаржаться на те, що чоловіки п’ють. «А чому прийшли ви?» – запитую в таких випадках. Адже прийти на прийом і хотіти лікуватися повинен той, в кого проблеми і кому це необхідно. Інакше такій людині не допоможеш.

Чоловіки, як правило, бояться звертатися до нас зі своїми чоловічими проблемами – простатитом, гіперплазією передміхурової залози, аденомою. Чекають до останнього - коли розпочнуться нестерпні болі, коли по шість-сім разів вночі вставатимуть в туалет, коли не зможуть заснути, а наступного дня ходять невиспані і розбиті. Потім таких чоловіків приводять до нас дружини і самі ж починають переказувати симптоми «сильної статі». «Почекайте, - кажу таким жінкам, - це в чоловіка болить, а не у вас. Нехай він розкаже, що його турбує». Чоловіки спочатку ніяковіють. А коли результати лікування прекрасні, тоді сором як рукою знімає. Бувало, випишу чоловікові для лікування передміхурової залози або сечостатевої системи Простаден, Антинодум, Уросепт, Цистан (це чудове поєднання ліків при цих хворобах). Потім лікування ще й Супервітом «підкріплю» для підсилення чоловічої сили. Після того мужчини приходять - і бадьоро так до мене: «А може, комплексне лікування закінчимо, а лікування Супервітом – продовжимо?!».

- Чи є у Вас цікаві власні спостереження, якими Ви могли би поділитися і з колегами-фітотерапевтами, і з читачами?

- Звісно, є. Я помітила, що майже стовідсотково взаємопов’язані між собою малий таз і молочні залози, - їх треба лікувати паралельно. Тобто якщо в людини, наприклад, фіброміома, то паралельно їй треба лікувати молочні залози. Бо скоріш за все там мастопатія. І навпаки.

Здоров’я покращується через загострення хвороби. Про це пацієнти мають знати. Наприклад, якщо ви лікуєтесь і раптом почали відчувати загострення, не лякайтесь і не переривайте лікування. Навіть краще, коли є загострення, аніж, коли його нема. Адже це нормальна реакція організму. Це відповідь організму на нові ліки.

Ще одне. Вважаю: перш ніж лікувати тіло, треба оздоровити свою душу. Бо фізичний стан однозначно залежить від нашого психічного і духовного життя (думок, помислів, почуттів, вчинків). Між ними існує міцний нерозривний зв’язок. Що більше людина творить добро, відкрита, щира, доброзичлива до інших й отримує від цього задоволення - то більше вона очищається внутрішньо, людина менше піддається хворобам. Творіть добро – то й тіло буде здоровим.

Розмовляла Валентина ШуринИсточник: http://?
Категория: Статьи по теме | Добавил: Admin (13.07.2009)
Просмотров: 7112 | Теги: Лана Бацевич, Зеленая планета | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск по сайту
Поиск по сайту:Новости

Новые записиCopyright MyCorp © 2021
Мини портал- блог НАРОДНОЕ МНЕНИЕ - информационный блог: отзывов, предложений, мнений, советов и всего прочего связанного с народной мудростью и медициной.
Сайт создан в целях собрать наиболее полезные знания, советы, рецепты: травников, врачей, бабушек, дедушек, знахарей, врачевателей.
Здесь вы всегда сможете найти для себя много интересного, пообщаться с людьми, поделиться радостью и печалью.
Чем больше существует сайт тем больше он имеет информации и чем больше вы будете проявлять интерес к нему тем интересней и познавательней будет содержания страниц.
Рубрики создаем мы, в большинстве разделов если вы зарегистрированный пользователь, за исключением пункта меню "Гостевая книга"(где видно с названия можно оставить записи как гостю так и пользователю),вы можете написать комментарий, отзывы и даже свою статью, все кроме рекламы.
Сайт модерируется примерно два раза в неделю, то есть все проверяется человеком который следит и пытается не допускать разной не целесообразной информации.
При наличии у вас неоспоримых доказательств того, что как-либо материал(новость) нарушает ваши права, в том числе и авторские, вы можете использовать обратную связь(Сообщить об ошибке)
и данная новость (материал) будет немедленно уничтожена. Ни при каких условиях и обстоятельствах ответственность за последствия, которые прямо или косвенно повлекло за собой использование информации или чего либо расположенного на сайте zemnaya.ucoz.com,
полученного по ссылкам, представленных на данном сайте, не может возлагаться на авторов сайта или владельцев хостинга, и быть основанием для их судебного преследования. Все материалы представлены в ознакомительных целях